Back

Mbathje Femrash (Intimo)

Mbathje Femrash (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Roze

Marka

63% Poliamide, 21% Poliester, 17% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Mbathje Femrash (Intimo) 390L
  • -51%
    Mbathje Femrash (Intimo) 290L