Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

E kuqe, E zeze, Jeshile

Marka

63% Pambuk, 37% Poliester

Sugjerime

  • Tuta 3,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 4,990L
  • Bluza 2,990L
  • -51%
    Bluza 2,490L
  • -51%
    Xhup 6,990L