Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

48, 50, 52, 56

Ngjyra

Gri

Marka

60% Poliester, 40% Pambuk

Sugjerime

 • Xhaketë 3,490L
 • Xhaketë 5,990L
 • Xhaketë 6,990L
 • -29%
  Xhaketë 4,990L
 • -62%
  Xhaketë 2,990L
 • -28%
  Xhaketë 6,490L
 • -31%
  Xhaketë 3,490L
 • -31%
  Xhaketë 3,490L