Back

Pizhama (Tuta)

Pizhama (Tuta)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Boxer Për Meshkuj 1,290L
  • Boxer Për Meshkuj 1,290L
  • Boxer Për Meshkuj 1,290L
  • Boxer Për Meshkuj 1,490L
  • Boxer Për Meshkuj 1,490L
  • Boxer Për Meshkuj 1,290L
  • Çorape Meshkujsh 490L
  • Çorape Meshkujsh 490L