Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, L, S, XS, M

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Viskoze

Sugjerime

  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,490L