Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E zeze

Marka

95% Poliester, 5% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 1,290L