Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

Gri e erret

Marka

47.8% Pambuk, 46.7% Poliester, 5.5% Viskoze

Sugjerime

 • -51%
  Pantallona Të Shkurtra 1,990L
 • -51%
  Pantallona Të Shkurtra 2,490L
 • -51%
  Pantallona Të Shkurtra 2,490L
 • -51%
  Pantallona Të Shkurtra 2,490L
 • -52%
  Pantallona Të Shkurtra 1,690L
 • Pantallona Të Shkurtra 1,990L
 • -21%
  Pantallona Të Shkurtra 1,590L
 • Pantallona Të Shkurtra 1,690L