Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

92% Poliester, 8% Elastan

Sugjerime

  • -41%
    Pantallona Të Shkurtra 1,190L
  • -21%
    Pantallona Të Shkurtra 1,990L