Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44, 46, 48

Gjinia

Ngjyra

Blu, E bardhe, Jeshile kaki, Kafe

Marka

55% Lino, 45% Pambuk

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,290L
  • Pantallona Të Shkurtra 1,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 1,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 2,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 4,990L
  • Pantallona Të Shkurtra 3,990L
  • -54%
    Pantallona Të Shkurtra 690L