Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

64% Poliester 34% Pambuk 2% Viskoze

Sugjerime

 • -9%
  Tuta 2,290L
 • -17%
  Tuta 2,490L
 • Tuta 2,490L
 • Tuta 3,490L
 • -34%
  Tuta 1,990L
 • Tuta 2,490L