Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

50% Lesh 32% Poliester 12% Akrilik

Sugjerime

  • -51%
    Pulovër 1,490L
  • -51%
    Pulovër 1,490L