Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Gri e erret

Marka

55% Poliester, 36% Pambuk, 8% Viskoze

Sugjerime

  • Këmishë 3,490L