Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

38% Poliester, 29% Akrilik, 28% Lesh, 3% Poliamide

Sugjerime

 • -51%
  Pantallona 3,490L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Tuta 1,990L
 • -51%
  Tuta 2,990L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Triko 2,990L
 • -51%
  Triko 2,990L