Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Blu, Gri

Marka

Gjinia

65% Poliester, 35% Viskoze

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,290L