Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Blu, E bardhe, Gri, Kafe, Pana

Marka

73% Akrilik, 27% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,290L