Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

Blu e erret, E kuqe, E zeze

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

 • Tuta 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 4,990L
 • Bluza 2,990L
 • -51%
  Bluza 2,490L
 • -51%
  Xhup 6,990L