Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

65% Poliester, 35% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 3,990L
  • Tuta 3,290L
  • Bluza 3,490L
  • Bluza 3,490L
  • Bluza 3,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L