Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

70% Poliester, 30% Pambuk

Sugjerime

 • -63%
  Pulovër 1,490L
 • -51%
  Pulovër 1,490L
 • -51%
  Pulovër 1,490L
 • -51%
  Pulovër 1,490L
 • -51%
  Pulovër 1,490L
 • -53%
  Pulovër 1,190L