Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

64% Poliester 34% Pambuk 2% Viskoze

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L