Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E kuqe

Marka

55% Pambuk, 45% Poliester

Sugjerime

 • -31%
  Bluza 3,490L
 • -31%
  Bluza 3,490L
 • -31%
  Bluza 2,790L
 • -31%
  Bluza 2,790L
 • -31%
  Bluza 3,490L
 • -31%
  Bluza 2,790L
 • -31%
  Këmishë 3,490L
 • -31%
  Xhup 12,590L