Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E bardhe

Marka

65% Poliester, 35% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 1,290L