Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29/30, 30/30, 31/30, 32/30, 32/32, 33/30, 33/32, 34/30, 34/32, 36/30, 36/32

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

 • Tuta 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 4,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • Bluza 2,990L
 • -51%
  Bluza 2,490L
 • -51%
  Xhup 6,990L