Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44, 46, 48

Ngjyra

E zeze

Marka

63% Poliester, 34% Pambuk, 3% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Pantallona 2,790L