Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44, 46

Ngjyra

Gri e erret

Marka

83% Pambuk, 15% Poliester, 2% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Pantallona 2,790L
 • -21%
  Pantallona 2,790L
 • -21%
  Pantallona 2,390L
 • -17%
  Pantallona 2,490L
 • -71%
  Pantallona 1,490L
 • -67%
  Pantallona 1,990L
 • -26%
  Pantallona 2,990L
 • -22%
  Pantallona 1,790L