Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 44, 46, 48, 50

Ngjyra

Gri e erret

Marka

63% Poliester, 34% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 2,490L