Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44, 46, 48

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 2,490L