Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29/30, 30/30, 30/32, 31/32, 32, 32/32, 33, 34, 36, 36/34

Ngjyra

E zeze

Marka

79% Pambuk. 20% Poliester, 1% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L