Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44, 46, 48

Gjinia

Ngjyra

Blu, Gri

Marka

56% Pambuk 44% Lino

Sugjerime

 • -32%
  Pantallona 2,390L
 • -31%
  Pantallona 2,790L
 • -31%
  Pantallona 2,790L
 • -31%
  Pantallona 2,990L