Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

 • Xhinse 3,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L
 • Xhinse 3,290L
 • -21%
  Xhinse 3,190L
 • -21%
  Xhinse 3,990L