Back

Xhup

Xhup

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

Blu e erret

100% Poliester

Sugjerime

 • -51%
  Pantallona 3,490L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Tuta 1,990L
 • -51%
  Tuta 2,990L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Triko 3,990L
 • -51%
  Triko 2,990L
 • -51%
  Triko 2,990L