Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

Pana

Marka

65% Poliakrilik, 35% Poliester

Sugjerime

  • Streçe 4,990L