Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Gri, Roze

Marka

64% Pambuk, 36% Poliester

Sugjerime

  • Tuta 2,990L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 3,990L
  • Pantallona 4,990L
  • Bluza 3,990L