Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E bardhe

Marka

Gjinia

60% Viskoze, 40% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Pulovër 1,990L
  • -21%
    Pulovër 1,190L