Back

Çanta

Çanta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, E bardhe, E zeze

Marka

Lekure ekologjike
Përmasat e çantës: 20cm x 12cm x 5cm

Sugjerime

  • Çanta 1,990L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 2,490L
  • Çanta 2,990L