Back

Mbathje Femrash (Rroba Banjo)

Mbathje Femrash (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

Miks

Marka

Poliamide %80,Elastan %20

Sugjerime

  • -51%
    Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,490L
  • -51%
    Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,340L