Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Gri e erret

Marka

 • SKU: LTB0122287006601810000
 • Categories: , ,
 • Name: NOBOCI TRACKSUIT

50% Poliester, 50% Pambuk

Sugjerime

 • -33%
  Tuta 1,690L
 • -34%
  Tuta 1,990L
 • -33%
  Tuta 1,690L
 • -21%
  Tuta 2,790L
 • -34%
  Tuta 1,990L
 • Tuta 2,490L