Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Gjinia

Ngjyra

Kanelle

Marka

62% Pambuk, 38% Poliester

Sugjerime

 • -26%
  Bluza 2,990L
 • Bluza 2,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 3,490L
 • -29%
  Bluza 2,490L
 • -43%
  Bluza 2,290L
 • -21%
  Bluza 1,990L
 • Bluza 2,490L