Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

E zeze, Gri, Gri e erret, Gri e hapur, Jeshile

Marka

56% Pambuk, 44% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 3,990L
  • Bluza 4,990L
  • -51%
    Bluza 2,490L
  • Bluza 1,790L