Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M-L, XS-S

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

69% Pambuk, 28% Poliester

Sugjerime

 • Bluza 2,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 4,990L
 • -51%
  Bluza 2,990L
 • -51%
  Bluza 990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -51%
  Bluza 1,990L