Back

Reçipeta (Rroba Banjo)

Reçipeta (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

91% Poliamide, 9% Elastan

Sugjerime

  • Peshqir Plazhi 3,490L
  • Peshqir Plazhi 2,990L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,990L
  • Reçipeta (Rroba Banjo) 1,990L
  • Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,490L
  • Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,490L
  • Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,990L
  • Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 2,490L