Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

86% Poliester, 14% Elastan

Sugjerime

 • Fustan Plazhi 2,990L
 • -21%
  Bluza (Plazhi) 1,190L
 • -21%
  Pantallona (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 3,190L
 • -21%
  Rroba Banjo Trupore 2,390L
 • -34%
  Reçipeta (Rroba Banjo) 990L
 • -34%
  Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 990L
 • -43%
  Rroba Banjo Trupore 1,990L