Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Gri

Marka

Gjinia

67% Poliakrilik, 33% Poliester

Sugjerime

  • -53%
    Pulovër 1,190L