Back

Pizhama (Bluzë)

Pizhama (Bluzë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Roze

82% Viskoze, 15% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Pizhama (Bluzë) 3,030L