Back

Korse

Korse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

 • SKU: PLFUZ0OM21IY
 • Categories: , ,
 • Name: PREMIUM AGRAFLI BEL KORSESI

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Korse 1,880L
 • -31%
  Korse 2,440L
 • -31%
  Korse 2,090L
 • -31%
  Korse 2,790L