Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Ngjyra

E zeze, Gri, Jeshile kaki

Marka

Lëkurë

Sugjerime

  • Atlete 3,990L
  • Atlete 3,490L
  • Atlete 3,490L