Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

Bezhe, Blu

Marka

70% Pambuk, 30% Keten

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 1,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,290L