Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

,

Ngjyra

Bezhe, Blu

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 2.5cm

Sugjerime

 • -31%
  Pupa 4,190L
 • -34%
  Pupa 1,990L
 • -31%
  Pupa 4,190L
 • -31%
  Pupa 4,490L
 • -31%
  Pupa 5,190L
 • -31%
  Pupa 4,190L
 • -31%
  Pupa 4,190L
 • -31%
  Pupa 4,490L