Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

L, M, S, XL, XXL, XXXL

Ngjyra

Blu e erret

56% Pambuk, 44% Poliester

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 2,490L
  • T-Shirt 2,490L
  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 1,490L
  • Këmishë 3,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,490L
  • Këmishë 2,290L