Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E kuqe

Marka

Gjinia

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

  • Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,490L