Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

95% Viskoze, 5% Elastan

Sugjerime

  • Fustan 1,990L
  • Fustan 2,990L